Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Numer konta Szkoły

26 1500 1416 1214 1002 0016 0000

Jesteś

Darmowy licznik odwiedzin

gościem na naszej stronie

25 - lecie Katolickiego Liceum

Aby przekazać 1% podatku naszej szkole, proszę dopisać KATOLICKIE G i LAby przekazać 1% podatku naszej szkole, proszę dopisać KATOLICKIE G i L

newspaper

Aby przekazać 1% podatku naszej szkole jako cel szczegółowy proszę wpisać KATOLICKIE G i L

Konferencje i warsztaty w Wielkiej Brytanii 8-13.11.2015

 

Nasi nauczyciele wzięli udział w konferencjach i warsztatach zorganizowanych przez partnerską szkołę w Wielkiej Brytanii. Na konferencje zaproszono znanych specjalistów z dziedziny nauczania. Jednym z tematów spotkań były innowacyjne metody nauczania różnych przedmiotów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii cyfrowych ( podręczniki cyfrowe, aplikacje, ipady ). Joe Dale zaprezentował sposoby wykorzystania technologii cyfrowych w nauczaniu języków obcych. Zdobytą podczas konferencji wiedzę nauczyciele mogli wykorzystać w czasie praktycznych warsztatów przygotowanych przez angielskich nauczycieli. Innym tematem wykładów i warsztatów była współpraca w  uczeniu się (praca w grupe).

Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii nauczyciele zapoznali się również z brytyjskim systemem edukacji oraz działalnością szkoły partnerskiej. Uczestniczyli  w zajęciach lekcyjnych, a po południu  zwiedzali Manchester.

Numer konta Szkoły

26 1500 1416 1214 1002 0016 0000

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?