Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Dyrektor

Marek Robak


 

Numer konta Szkoły

26 1500 1416 1214 1002 0016 0000


 

Jesteś

Darmowy licznik odwiedzin

gościem na naszej stronie

25 - lecie Katolickiego Liceum

Aby przekazać 1% podatku naszej szkole, proszę dopisać KATOLICKIE G i LAby przekazać 1% podatku naszej szkole, proszę dopisać KATOLICKIE G i L

newspaper

Aby przekazać 1% podatku naszej szkole jako cel szczegółowy proszę wpisać KATOLICKIE G i L

Konferencje i warsztaty w Wielkiej Brytanii 8-13.11.2015

 

Nasi nauczyciele wzięli udział w konferencjach i warsztatach zorganizowanych przez partnerską szkołę w Wielkiej Brytanii. Na konferencje zaproszono znanych specjalistów z dziedziny nauczania. Jednym z tematów spotkań były innowacyjne metody nauczania różnych przedmiotów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii cyfrowych ( podręczniki cyfrowe, aplikacje, ipady ). Joe Dale zaprezentował sposoby wykorzystania technologii cyfrowych w nauczaniu języków obcych. Zdobytą podczas konferencji wiedzę nauczyciele mogli wykorzystać w czasie praktycznych warsztatów przygotowanych przez angielskich nauczycieli. Innym tematem wykładów i warsztatów była współpraca w  uczeniu się (praca w grupe).

Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii nauczyciele zapoznali się również z brytyjskim systemem edukacji oraz działalnością szkoły partnerskiej. Uczestniczyli  w zajęciach lekcyjnych, a po południu  zwiedzali Manchester.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?