Nurtingen 22-25.11.2017

Podczas spotkania projektowego koordynatorów projektu Peer2Peer w Niemczech dokonano analizy i ewaluacji dotychczas zrealizowanych zadań . Omówione zostały osiągnięcia poszczególnych grup roboczych oraz problemy z jakimi borykają się szkoły partnerskie. Koordynatorzy z państw, które były zobligowane do przedłożenia raportów tymczasowych (wstępnych) przedstawili informacje zwrotne jakie otrzymali od swoich Agencji. Zaplanowane zostały kolejne działania projektowe. Uzgodniono nową datę spotkania w Finlandii ze względu na przeprowadzany tam remont szkoły.