GORZÓW 13-17.02.2017

Podczas spotkania projektowego w Gorzowie Wlkp. nauczyciele dokonali ewaluacji dotychczasowych działań projektowych. Zaplanowali również realizację pozostałych zadań w ramach projektu Peer2Peer, w szczególności ostatniej krótkoterminowej wymiany grup uczniów oraz artykułów do kolejnego  numeru gazety cyfrowej.  W ostatnim dniu spotkania pracowali nad raportem końcowym projektu.  Mimo wielu trudności podczas realizacji zadań wszystkie szkoły partnerskie wyraziły chęć udziału i współpracy w kolejnym projekcie unijnym, doceniając korzyści jakie czerpią z udziału w programie Erasmus+  zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Nauczyciele z Niemiec i Polski wyrazili swoje opinie o udziale w programie Erasmus+ w wywiadzie telewizyjnym.