Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Numer konta Szkoły

26 1500 1416 1214 1002 0016 0000

Jesteś

Darmowy licznik odwiedzin

gościem na naszej stronie

25 - lecie Katolickiego Liceum

Aby przekazać 1% podatku naszej szkole, proszę dopisać KATOLICKIE G i LAby przekazać 1% podatku naszej szkole, proszę dopisać KATOLICKIE G i L

newspaper

Aby przekazać 1% podatku naszej szkole jako cel szczegółowy proszę wpisać KATOLICKIE G i L

 

Program szkoleniowy dla nauczycieli – Madryt, 11-16.03. 2019

 

W krótkim programie szkoleniowym w Hiszpanii brali udział nauczyciele ze wszystkich szkół partnerskich uczestniczących w projekcie oraz zaproszeni nauczyciele i pracownicy z innych szkół hiszpańskich. Naszą szkołę reprezentowało 3 nauczycieli języków obcych: angielskiego i francuskiego.

Głównymi tematami konferencji były akcje charytatywne i działania w ramach wolontariatu oraz zagadnienia związane z inteligencją emocjonalną. Prezentacje i warsztaty pokazały, że inteligencja emocjonalna wpływa na to, jak radzimy sobie ze swoim zachowaniem i nauką, z kontaktami społecznymi i z podejmowaniem decyzji. Przedstawione zostały również sposoby doskonalenia inteligencji emocjonalnej oraz działania wspierające jej rozwój.

 

Nauczyciele odwiedzili również instytucje, z którymi współpracuje szkoła hiszpańska: ośrodek dla osób niepełnosprawnych, przedszkole oraz dom opieki dla osób starszych. Uczniowie dobrowolnie angażują się w pracę na rzecz tych instytucji, zdobywając wiedzę, doświadczenie i nowe umiejętności. Uczestniczą także w akcjach charytatywnych na rzecz osób potrzebujących przeprowadzanych na terenie szkoły, takimi jak zbiórka żywności, biegi i koncerty charytatywne.

 

Numer konta Szkoły

26 1500 1416 1214 1002 0016 0000

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?