Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Dyrektor

Marek Robak


 

Numer konta Szkoły

26 1500 1416 1214 1002 0016 0000


 

Jesteś

Darmowy licznik odwiedzin

gościem na naszej stronie

25 - lecie Katolickiego Liceum

Aby przekazać 1% podatku naszej szkole, proszę dopisać KATOLICKIE G i LAby przekazać 1% podatku naszej szkole, proszę dopisać KATOLICKIE G i L

newspaper

Aby przekazać 1% podatku naszej szkole jako cel szczegółowy proszę wpisać KATOLICKIE G i L

 

Program szkoleniowy dla nauczycieli – Madryt, 11-16.03. 2019

 

W krótkim programie szkoleniowym w Hiszpanii brali udział nauczyciele ze wszystkich szkół partnerskich uczestniczących w projekcie oraz zaproszeni nauczyciele i pracownicy z innych szkół hiszpańskich. Naszą szkołę reprezentowało 3 nauczycieli języków obcych: angielskiego i francuskiego.

Głównymi tematami konferencji były akcje charytatywne i działania w ramach wolontariatu oraz zagadnienia związane z inteligencją emocjonalną. Prezentacje i warsztaty pokazały, że inteligencja emocjonalna wpływa na to, jak radzimy sobie ze swoim zachowaniem i nauką, z kontaktami społecznymi i z podejmowaniem decyzji. Przedstawione zostały również sposoby doskonalenia inteligencji emocjonalnej oraz działania wspierające jej rozwój.

 

Nauczyciele odwiedzili również instytucje, z którymi współpracuje szkoła hiszpańska: ośrodek dla osób niepełnosprawnych, przedszkole oraz dom opieki dla osób starszych. Uczniowie dobrowolnie angażują się w pracę na rzecz tych instytucji, zdobywając wiedzę, doświadczenie i nowe umiejętności. Uczestniczą także w akcjach charytatywnych na rzecz osób potrzebujących przeprowadzanych na terenie szkoły, takimi jak zbiórka żywności, biegi i koncerty charytatywne.

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?