Numer konta Szkoły

UWAGA!

Wyjazd do Hagi - program Erasmus+

Zapraszamy uczniów zainteresowanych wyjazdem do Hagi (Holandia) w ramach programu Erasmus+ do kontaktu z p.Mirosławą Gawrońską. Termin wyjazdu: 25-29.05.2020. Zgłoszenia chętnych  przyjmujemy do końca lutego. Prosimy o wcześniejsze  zapoznanie się z regulaminem rekrutacji uczniów oraz regulaminem wyjazdów zagranicznych.

Ogłaszamy konkurs na logo naszego kolejnego projektu w ramach programu Erasmus+. Tytuł obecnego projektu to  e-team. Propozycje należy zgłaszać do pana Mariusza Gawrońskiego. Zapraszamy do udziału szczególnie osoby zainteresowane wyjazdami zagranicznymi w ramach projektu.

Numer konta Szkoły